Pro lékaře

Pro lékaře

Vážený pane doktore/paní doktorko,

Klinická hodnocení jsou tím nejjednodušším způsobem, jak Vašim klientům zpřístupnit to nejnovější, co nabízí čelný vývoj v oblasti výzkumu nových léčebných preparátů. Věříme, že tak jak se již stalo v mnoha vyspělých zemích světa, i u nás v České republice se klinické studie brzy stanou běžnou součástí poskytování těch nejkvalitnějších a nejefektivnějších zdravotních služeb a terapie. Jsme si zároveň plně vědomi, že ruku v ruce se zkvalitňováním zdravotní péče se zvyšují administrativní nároky na Vás, lékaře, a tím přímo ovlivňují čas, který chcete a můžete svým klientům věnovat. S ohledem na tento fakt řada z Vás klinická hodnocení neprovádí, protože by tím sebe a svůj personál zavalila dalším nemalým množstvím zdravotnických a administrativních úkonů.

Naše zařízení by Vám a Vašim klientům rádo zpřístupnilo pečlivě vybraná klinická hodnocení bez nutnosti Vaší přímé, dennodenní účasti a přítomnosti. Naše zařízení se specializuje výlučně na provádění klinických hodnocení a jako externista poskytuje své služby řadě praktických lékařů i specialistů.

V současné době spolupracujeme s řadou ambulantních lékařů, zdravotnických a sociálních zařízení a ústavů.

Navštivte prosím stránky jednotlivých probíhajících hodnocení a neváhejte se s námi spojit na uvedených kontaktech pro bližší informace k průběhu spolupráce s naším zařízením.

Bc. Jakub Malota, MBA

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš telefon *
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
* povinné údaje