20. 04. 2020
Pavlína Arely

Opatření v souvislosti s onemocněním Covid 19

Vzhledem ke stále trvající epidemii nemocněním Covid 19, které způsobuje nový typ koronaviru, přijalo CTCenter řadu opatření. Řídí se tak nejen přáními zadavatelů jednotlivých studií, ale také nařízeními a doporučeními ze strany Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Ten aktuálně nedoporučuje zařazování nových pacientů do klinických hodnocení, která běží, ani začínat nové studie.
Jste-li novým pacientem, který má zájem o účast v klinickém hodnocení z naší nabídky, berte prosím data vedená u jednotlivých studií jako orientační. Přihlaste se pomocí kontaktního formuláře a vyčkejte telefonátu naší náborové koordinátorky. Budeme Vás kontaktovat hned, jakmile budeme mít bližší informace k náboru a začátku studie. Pro dotazy k podmínkám studie můžete využít kontaktů na náborovou koordinátorku Pavlínu Arely: arely@ctcenter.cz, 774 700 274.
Jste-li naším pacientem v běžící studii, vyčkejte telefonátu zdravotní sestry, která si s Vámi ujasní termín návštěvy. Na kontrolu je třeba dojít maximálně 5 minut před uvedeným časem tak, abyste se v čekárně potkali co možná s nejmenším počtem dalších osob. Zároveň prosíme, abyste se na návštěvu dostavili maximálně v doprovodu jednoho opatrovníka, je-li to potřeba. Použití roušek a dezinfekce rukou po příchodu do centra je samozřejmostí. U vchodu je Vám k dispozici stojan s dezinfekčním prostředkem.

Děkujeme Vám za dodržování opatření a za trpělivost a přejeme Vám pevné zdraví.

Vaše CTCenter