Probíhající studie

Níže uvedené klinické studie právě probíhají. Ne všechny jsou ve fázi, kdy přijímáme nové pacienty, ale pokud byste měli zájem, zkuste nás kontaktovat a probereme možnosti Vaší účasti.
Migréna

Migréna - urputná bolest hlavy spojená s nevolností, zvracením nebo také přecitlivělosti na světlo, zvuky nebo pachy. Až 10% populace má životní období, kdy tyto nepříjemné stavy zažívá a musí brát preventivně léky. Tento zkoumaný lék patří právě do skupiny preventivních léčiv, které mají předcházet vzniku záchvatu migrény a tím přináší pacientovi žádanou úlevu.


Revmatoidní artritida II.

Revmatoidní artritida patří mezi zánětlivá autoimunitní onemocnění. Projevuje se především zánětem a bolestivostí kloubů. Nový preparát prokázal v předchozích studiích výrazné protizánětlivé účinky.


Revmatoidní artritida III. srovnávací

Revmatoidní artritida (RA) patří k autoimunitním onemocněním. Lidé s RA mají tzv. hyperaktivní imunitní systém, který napadá i zdravé části těla, např. tkáně obklopující klouby a někdy i vnitřní orgány. Na RA zatím neexistuje žádný lék. Pouze přípravky, které pomáhají zvládat nepříjemné příznaky nemoci (bolest kloubů, ztuhlost, ...). Tato srovnávací studie je zaměřená na porovnání dvou podobných přípravků pro léčbu RA.


Osteoartróza kolene

Osteoartróza je nejčastější onemocnění kloubů. Postihuje asi 12 % populace. Klinické hodnocení, které pro Vás připravujeme, nabízí nový typ léčby pro kvalitnější život i s tímto onemocněním. 


Nehtová plíseň na nohou

Onychomykóza je mykotické postižení nehtových plotének, popř. nehtových lůžek. Mezi příznaky patří ztluštělý nehet, změna zbarvení, popř. deformace nehtu. S postupem infekce se nehet stává křehkým a některé jeho části se mohou lámat. Léčba onychomykózy je náročná, protože plíseň bývá obtížně přístupná. Klinické hodnocení se proto zabývá kombinací dvou účinných látek preparátů. Jde o krém na léčbu mykózy a sprej, který má zlepšit vstřebávání krému na postižených místech.


Zajímá Vás, jaké studie probíhaly dříve?
Prohlédněte si ukončené studie.

Proč se stát pacientem CTC?

Moderní léčba zcela zdarma
Biologická léčba
Komplexní pokrytí oborů
Rodinný přístup
Dostupnost specializovaných vyšetření